One of the top football clubs in Europe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

coach

Charles Davidson


results

The Last Match



squad

The First Team




13

Sean Matthews

Midfielder

11

Justin Lewis

Defender

5

Andrew Smith

Goalkeeper

9

Geff Barker

Forward

8

Henry Jones

Goalkeeper

7

Nick Walker

Defender

4

John Moore

Midfielder

2

Tim Cole

Goalkeeper

6

Mark Lawrence

Forward

3

Robert Thompson

Defender
View All Players
table

Premier League


PosClubPWDLFAGDPts
3Bandari FC5401115612
4Kakamega Homeboyz FC440083512
5Ulinzi Stars FC532051411
6KCB FC632185311
7Kariobangi Sharks5311113810
8Posta Rangers FC6312104610