about

Premier League

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

table

Premier League

PosClubPWDLFAGDPts
1Tusker FC18115232151738
2KCB FC18113425131236
3AFC Leopards SC1811342112936
4Gor Mahia FC1710162518731
5Kariobangi Sharks189452620631
6Bandari FC187742520528
news

The Latest News

gallery

the best players

next match

Napoli vs Bluebirds

next match

Napoli vs Bluebirds

FKF Premier League